Equestria Girls Fluttershy Makyajı
Equestria Girls Fluttershy Makyajı

Equestria Girls karakterlerinden Fluttershy'in utangaç halinden sıyrılıp kendine güven duyabilmesi için, ona yüz makyajı ile giyiminde yardımcı olmaya ne dersiniz? Yüz tedavisi ile yüzündeki sivilce ve kirlerden arınmasını sağlayarak onu bu utangaç ve çekingen halinden kurtarabilirsiniz. Biraz sonra yapacağımız tüm makyaj ve giydirme işlemlerini ekrandaki talimatlara uygun şekilde mouse yardımıyla gerçekleştireceğiz. Öncelikle Fluttershy'in yüzündeki kirleri temizleme losyonu ile temizleyin ve sivilcelerini alın. Gözenekleri açmak için buhar tedavisinin ardından yüz maskesini ve kivi dilimleri ile besleyici yüz kürünü uygulayın. Son olarak kaşlarını cımbızla alarak yüz bakımı işlemini bitirin.
Next butonu ile temizlenen yüze makyaj uygulama safhasına geçin. Kontakt lens, ruj, allık, maskara, göz farı gibi makyaj malzemeleri ile zevkinize uygun şekilde Fluttershy makyajını yapın. Sonra ona harika saç stilleri ve değerli kolye ile aksesuarlar ile süsleyerek giydirin. Makyaj ve giydirme işlemini tamamladıktan sonra Show butonu ile Fluttershy'in o pırıltılı, güzel ve artık kendine güven duyan bakışını seyredebilirsiniz.
Pony Bakımı Oyunları kategorisine eklediğimiz My Little Pony Equestria Girls Fluttershy Makyaj Oyunu yüklendikten sonra Play butonu ile oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde mouse talimatlarını izleyerek tüm makyaj ve giydirme işlemlerini yapabilir, bölümler arasında Next butonu ile geçiş sağlayabilirsiniz. Hepinize iyi eğleceler dileriz.


Etiketler : Equestria Girls Fluttershy Makeover, Fluttershy Makyaj Oyunu, Fluttershy oyunları
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi