Applejack Düğün Pastası Yapma
Applejack Düğün Pastası Yapma

My Little Pony karakterlerinden Applejack, Prenses Cadance evleneceğinden bu mutlu günü için düğün pastası hazırlamak üzere sizden yardım bekliyor. Hazırlanan pastayı tüm davetliler önünde damat ile Prenses Cadance sergileyecek. Dolayısıyla yapacağınız pastayı güzel şekilde süsleyip hazırlayın.
Pasta hazırlığında öncelikle pastanın kaç katlı olacağı ve içeriğinin ne olacağına karar verin. Soldaki menüden ilk seçenekte bunu belirleyeceksiniz. Sonraki seçeneklerde ise pastanın etrafına yapılacak süsler, pasta üstüne konulacak meyveler, kremalar, gül süsleri, üzerine konulacak değerli taşlar gibi seçenekleri mouse yardımıyla pastaya yerleştirebilirsiniz. Bu süsleri köşelerinden tutarak büyütüp küçültebilir veya pastanın istediğiniz katına veya yerine konumlandırabilirsiniz. Yapmış olduğunun yanlışı en alttaki geri al butonu ile, kaldırmak istediğiniz süs için ise silgi butonunu ve tüm işleriniz bitince de onay butonuna tıklayarak işlem yapabilirsiniz. Pastayı bitirdiğinizde onay butonuna tıklayın ve pastayı Prenses Cadance ve damada düğün salonunda takdim için ulaştırın. Arzu ederseniz bu resmi yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Applejack Düğün Pastası Yapma Oyunu yüklendikten sonra İleri butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : Applejack Wedding Cake Creator Game, Applejack kek hazırlama oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi