Tek Tık Oyunu

Tek Tık Oyunu

 Selamlar my little pony oyunları oynayanlar sizlere muhteşem ötesi mükemmel bir oyun daha eklemenin mutluluğunu yaşamakatayız. Bu ouynumuzda beyninizin sınırlarını zorlamaya çalışacağız. bakalım hangi arkadaşlarımızı bu oyun karşısında sıkılmadan oyunumuzu oynayarak bölümleri bitirmeye çalışacak.Sizin için mükemmel mi mükemmel eğlenceli mi eğlenceli düşündürücü bir beceri oyunu daha ekledik. Oyuna başlamadan önce oyunumuzu öğrenelim haydi bakalım... Öncelikli olarak yunu oya tuşuna basacaksınız, Sonrasında da Oyunumuzun ilk açılış ekranında ortadaki yeşil play butonuna basıyoruz. Sonra karşımıza bir çok bölüm çıkıyor. Bu bölümlerin içerisinde bize uygun ve açık olan herhangi bir bölümü seçelim. Biz birinci bölümle başlayalım ve birinci bölüme tıklayalım. 

Ekranda çeşitli canlılar bulunmaktadır. Oyundaki amaç bu canlılardan herhangi bir tanesine dokunarak hepsini yok etmek. Yalnızca bir dokunma hakkınız bulunmaktadır. Bölüm atmalak içinde alttaki yıldızlardan en az bir tanesini doldurmanız gerekmektedir. 

Hayd bakalım  pony oyunu oynamayı severler bu muhteşem oyun ile çok eğlenceli zamanlr geçireceksiniz. Hepinize eğlenceliz amanlr..


Etiketler : Tek Tık Oyunu, pony oyunları, my little pony oyunları


Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi