Rainbow Rocks Fluttershy Oyunu
Rainbow Rocks Fluttershy Oyunu

Rainbow Rocks Fluttershy Oyunu adı altında muhteşem bir pony oyunu daha oynamaya ne dersiniz, eğer cevabınız evet ise hiç vakit kaybetmeden oyunu oyna tuşuna basınız sonrasında da PLAY tuşuna basarak oyunumuzu oynamaya başlayabilirsinzi.

Canterlot Lisesi Rainbow Rocks grubu üyelerinden tatlı dilli ve nezaket abidesi Fluttershy, vereceği konser için rock modasına uygun giysileri giyinmek üzere yardımınızı istiyor. Fluttershy'in isteğini yerine getirerek onu çok şık bir rock yıldızına çevirelim. Saçlarından, giysilerine, pantolon veya eteklerine, ayakkabı ve çoraplarına, aksesuar ve ten rengi tercihlerine varıncaya değin modaya ve zevkinize uygun şekilde karakterimizi giydirin. Equestria Girls Fluttershy karakterimizi mouse yardımıyla sağ tarafında yer alan giysi ve aksesuarlar ile giydirebilirsiniz.
Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Rainbow Rocks Fluttershy Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Fluttershy Giysi Giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan bu sevimlimi sevimli oyunumuzu oynadıktan sonra facebookta paylaşmayı sakın unutmayınız pony oyunu oynamayı severler...


Etiketler : Rainbow Rocks Fluttershy Dress Up, Fluttershy giysi giydirme oyunu, pony oyunları, my little pony oyunları oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi