Rainbow Dash ve Fluttershy Seyahati
Rainbow Dash ve Fluttershy Seyahati

My Little Pony karakterlerinden Rainbow Dash ve Fluttershy elma bahçesinde uçarak gezintiye çıktılar. Kahramanlarımızın yol boyunca karşılaşacakları tüm engellerden kaçınarak ilerletmeli ve yoldaki elmaları toplayarak bölüm sonundaki hediyelere kavuşmalarını sağlamalısınız. Amacımız hem uçarak güzel bir macera yaşamak ve hem de her bölüm sonundaki hediyeyi kazanabilmek şeklinde açıklanabilir. Bu oyun esasında iki kişilik oynanmaktadır. Zor olmakla birlikte ben her iki karakteri de idare edebilirim diyenler o şekilde de oynayabilir. Her iki karakterimizin 3'er can hakkı bulunmaktadır. Elma ağaçlarının alt ve üst kısmından, dalların olduğu bölgelerden geçiş yapabilirsiniz. Fakat elma ağaçlarının yeşillik içeren gövde kısmından geçerseniz bir can hakkınızı kaybedersiniz.
Kahramanlarımızın yaprakların belirgin şekilde olduğu ağaçların gövde kısmı ile yerdeki engellerden kaçınmaları için şu tuşlar ile kontrol edebilirsiniz. Rainbow Dash'in kontrolü için yukarı - aşağı yön tuşlarını kullanın. Fluttershy için yukarı yönlü hareketi için A, aşağıya doğru uçması için ise Z tuşlarını kullanabilirsiniz.
Her bölümde 6 elma oyuna dağınık şekilde yerleştirilmiştir. İki tür elma bulunmaktadır. Bunlardan altın elmayı alırsanız diğer kahraman görünmez olacak ve işimiz biraz daha kolaylaşacaktır. Eğer yol boyunca 4 ve üstü elma toplarsanız şifre alma hakkınız doğmaktadır. Böylece oyunu istediğiniz zaman sonlandırıp daha sonra oynamak üzere şifre alarak terk etme hakkınız ortaya çıkmış olacaktır. Fluttershy çok geride kaldığında Rainbow Dash geri gelip onu alabilir. Yol durumunuzu değerlendirerek geri tuşu ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Çok zevkli ve 2 arkadaş olarak oynayabileceğiniz bu oyunumuzu Pony Oyunları kategorisine ekledik. My Little Pony Gezintisi Oyunu yüklendikten sonra  New Game butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Daha önceden 4 veya daha fazla elma toplayarak bir şifre verip oyunu sonlandırdıysanız kaldığınız yerden devam etmek üzere Continue butonuna tıklayıp şifrenizi girerek oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Oyunun alt bölümünde kalan can haklarınızı 6 elmadan kaç tane aldığınızı görebilirsiniz. Eğlenceli bu oyunda hepinize başarılar dileriz.


Etiketler : My Little Pony The Travel Game, Rainbow Dash ve Fluttershy Uçuş Oyunu, Rainbow Dash ve Fluttershy Seyahat Oyunu, Rainbow Dash ve Fluttershy Ağaçlar Oyunu, My Little Pony Ağaçlar Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi