Rainbow Dash Saldırısı
Rainbow Dash Saldırısı
My Little Pony karakterlerinden Rainbow Dash bulutlar üzerinde uçarak yeni bir serüvene doğru yol alıyor. Bu macera oyununda Rainbow Dash beyaz bulutları toplayacak, fırtına bulutlarından uzak durmaya çalışacaktır. Rainbow Dash önüne çıkan beyaz bulutları yakalamak, fırtına bulutlarından kaçmak için klavyeden spacebar (boşluk) tuşu ile onu kontrol etmenizi istiyor. Boşluk tuşuna basılı tutarsanız havada uçabileceğinizi akıldan çıkarmayın!
Beyaz bulutları yakaladığınızda 3 puan, siyah fırtına bulutlarını geçtikten sonra boşluk tuşuna basılı tutup toynaklarıyla vurduğunda 5 puan kazanacaksınız. Siyah fırtına bulutlarına yakalandığınızda 3 can hakkınızdan birini kaybedeceksiniz. Bakalım bu güzel macera oyununda ne derece başarılı olabileceksiniz?
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Rainbow Dash Attack Oyunu yüklendikten sonra yatık biçimde duran PLAY yazısına tıklarsanız oyuna başlayabileceksiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Etiketler : Rainbow Dash Attack game, rainbow dash game, rainbow dash saldırı oyunu oyna, rainbow dash atak oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
 • Kızlar Klübü Kızlar Klübü

  Zor olan bölümleride var.Ama yine de güzel.

  Cevapla
  Kötü (1)
  2017-01-31 08:35:16
 • Prenses Selestya ve Prenses Luna Prenses Selestya ve Prenses Luna

  merhaba sevgili arkadaşlar site üyeleri öncelikle herkese iyi oyunlar diler ve bu yazımı okuduğunuz için teşşekür ederim. Ben İdilsu dün MLP'nin 5.sezonunun bitiş reklamını gördüm en kısa sürede MLP'NİN 6. sezonu gelecek bilginiz olsun ve bu reklamı izlediğimde dehşete düştüm çünkü Equestria acayip derecede fazla korkunç inanılmaz derecede kötü bir durumda.OLANLARI ANLATAYIM DİKKATLİ OKUYUN-----------Starlight Glimmer geri döndü ve Twilight'ın kalesinde belirdi Twilight'ı tahminen ARKADAŞLIĞIN VE ONUN OLMADIĞI BİR EQUESTRİYA GÖNDERDİ..............Applejack'ın çiftliği olan o yer bir fabrikaya sanayiye dönüşmüş Flim Flam kardeşler tarafından...............Prenses Luna yeniden nightmare moon olmuş Prenses Celestia'nın kalesini ele geçirmiş ve orayı kendi tahtı haline getirmiş....................Prenses Celestia Cloudsdale'de ordusunu toplamış saldırıya geçiyor..............bütün ponyler arkadaşlığı mutluluğu ve barışı unutmuş adeta yamyam kızılderili felan olmuşlar ve Everfree ormanında yaşıyorlar..........ANLADIĞIM KISMI BU ONUN DIŞINDA YERLERDE VAR KISACASI bir zamanlar iyi kalpli celestia ve luna nın yönetiminde olan sevginin mutluluğun barışın kardeşliğin dostluğun evi olan Equestria kötülerin eline geçmiş ve yok olma aşamasına gelmiş VE BÜTÜN BUNLARIN TEK SEBEBİ ARKADAŞLIĞIN OLMAMASI İŞTE ARKADAŞLIĞIN VE BARIŞIN ÖNEMİ TWİLİGHT SPARKLE VE ARKADAŞLARI OLMAYINCA BÜTÜN BUNLAR OLMUŞ YOUTUBE MLP SEASON 5 FİNALE PROMO YAZIN VİDEOYU KENDİNİZ İZLEYİN VE İYİLİĞİN DEĞERİNİ BİLİN!!!!!!!!!!!

  Cevapla
  Kötü (0)
  2015-11-26 11:51:48
  • Rainbow Dash Ve Fluttershy Rainbow Dash Ve Fluttershy

   Rainbow Dash:Kayb edince çok kötü görseniyor.

   Cevapla
   Kötü (0)
   2015-09-20 16:45:19
  • Night Glider Night Glider

   Rainbow Dash çok iyi bi uçucu.

   Cevapla
   Kötü (0)
   2015-08-30 11:26:54
  • Fluttershy... Fluttershy...

   Şey skorum yüksek ama bir saatten sonra sıkılıyorum ve bırakıyorum .

   Cevapla
   Kötü (0)
   2015-08-19 23:32:37
  • muhteşem rainbow dash muhteşem rainbow dash

   benim scorum 236

   Cevapla
   Kötü (0)
   2015-08-09 14:58:03