Rainbow Dash Çay Partisi Dekorasyonu Oyunu

Rainbow Dash Çay Partisi Dekorasyonu Oyunu

Rainbow Dash Çay Partisi Dekorasyonu Oyunu adlı oyunumuzda yapmanız gereken oldukça basit öncelikle oyunu oyna tuşuna basarak oyunmuzu yükleyin sonrasında da PLAY TUŞUNA BASARAK OYUNUMUZU OYNAMAYA BAŞLAYIN.

Rainbow Dash çay partisine ev sahipliği yapacak. Parti vereceği odanın dekorasyonu, giysi ve aksesuar seçiminde sizden yardımcı olmanızı istiyor. Rainbow Dash'in parti vereceği odayı sağdaki nesneleri mouse ile sürükleyerek dekore edin. Daha sonra Rainbow Dash'i giydirip süsleyin. Bunun için sağdaki giysi ve aksesuar nesnelerinden dilediklerinizi seçerek Rainbow Dash'e göz kamaştırıcı bir şekle getirebilirsiniz. Zaten Rainbow Dash'de gerek parti vereceği odayı ve gerekse kendisini en güzel şekilde süslemenizi istiyor.
Oyunun alt kısmındaki araçlar ile  eşya veya nesneleri büyütüp küçültebilir, silebilir veya odadaki tüm eşyaları temizleyebilirsiniz.
Pony Dekorasyon Oyunları kategorisine eklediğimiz Rainbow Dash Çay Partisi Dekorasyon Oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler...

Haydi arkadaşlar oyun zamanı...

en güzel pony oyunları oynanmak için sizleri bekliyor....


Etiketler : Rainbow Dash Çay Partisi Dekorasyonu Oyunu, pony oyunları, my little pony oyunları oyna


Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi