Princess Celestia ile Luna Savaşı
Princess Celestia ile Luna Savaşı

Luna, Equestria ülkesini yok etmek için saldırıya geçmiştir. Princess Celestia, Equestria ülkesini Lunaya karşı savunmak üzere sizden yardım istiyor. Luna size çok çeşitli saldırı teknikleri kullanarak hücum edecektir. Saldırılarından yön tuşları kontrolünde korunmaya çalışın. Sizde Luna'ya mouse ile hedef alarak ışın saldırısında bulunun. Her ışın vuruşu karşılığı uyum elemenlerinin parçaları size verilecektir. Uyum elementlerinin parçalarını alın ve depolarının dolmasını sağlayın. Uyum elementlerini topladıkça Luna'nın gücü zayıflayacaktır.
Zor bir oyun olan bu savaşta Princess Celestia'yı hem saldırılara karşı korumak için yön tuşları ile korumalı ve hem de Luna'yı zayıflatmak için ışın atışları ile onu vurarak uyum elementlerini tamamlamaya çalışmalısınız. Luna'dan kurtuluşun ve Equestria'yı kurtarmanın tek çaresi budur.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Princess Celestia ile Luna Savaşı Oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayın ve Skip Intro ile yaşananları atlayarak oyuna başlayın. Bu eğlenceli ve bir o kadar zor olan oyunda hepinize başarılar dileriz. İyi eğlenceler çocuklar...


Etiketler : Pony 1000 Years Ago game, Princess Celestia Equestria kurtarma, pony uyum elementleri oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi