Prenses Celestia Uzayda Golf Macerası
Prenses Celestia Uzayda Golf Macerası

Macerayı seven Princess Celestia uzaydaki gezegenler arasında golf atışı yaparak kekleri toplamak istiyor. Onun bu golf macerasında atışları düzgün şekilde yaparak kekleri toplamasına yardımcı olur musunuz?
Bunun için mouse ile topun üzerine gelin. Mouse sol tuşuna basılı bir şekilde topun atış yönü ve şiddetini ayarlayarak kekin olduğu yöne doğru atışınızı gerçekleştirin. Gezegenlerin yer çekimlerinin olduğunu unutmayın. Zira kısa mesafeli atış yapmak istediğinizde top gezegenin çekim kuvvetinden etkilenecek ve çok az hareket edecektir. Veya uzaklara atış yaptığınızda diğer gezegenler çekim kuvveti ile topun yörgüngesini etkileyebilecektir. Toplam 30 parçaya ayrılmış kekleri her bir bölümde tek tek isabetli atışlar ile toplayın. İlerleyen bölümlerde işiniz biraz daha zorlaşacaktır.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Princess Celestia Uzayda Golf Macerası Oyunu yüklendikten sonra PLAY ve sonrasında introyu SKIP ile geçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda hepinize başarılar dileriz.


Etiketler : Celestia Cake Golf Adventure in Space Game, Prenses Selestia Kek Golf Oyunu, Prenses Celestia Kek Golfü Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi