Pony Naneli Temizlik Macerası
Pony Naneli Temizlik Macerası

Pony ve Diş Fırçası Temizlik Oyununda, Rarity diş fırçası ile mikrop ve canavarlara karşı savaş açtı. Yol boyunca önüne çıkacak olan canavarları diş fırçasıyla saldırarak etkisiz hale getirecek. Diş fırçasıyla yaptığı saldırılar neticesinde yok ettiği canavarlar ona puan kazandıracaktır. Yol boyunca nane bahçelerinden uzak durun. Maceranın ilerleyen bölümlerinde zorlu canavarlar ile karşılaşacaksınız. Canavarları diş fırçası ile temizlemeye çalışırken can veya güç kaybı yaşayacağınızdan elmalardaki elmaları zıplayarak yere düşmelerini sağlayın ve alın. Böylece can ve güç kayıplarını telafi etmiş olacaksınız.
Oyunda klavyeden yön tuşları ile hareket edebilir; Z veya C tuşları ile zıplayabilir; X tuşu ile saldırı yapabilirsiniz. Sağ veya sol tuş ile X tuşuna çift tıklarsanız döndüğünüz yöne doğru fırça fırlatabilirsiniz. Bakalım tüm canavarların üstesinden gelebilecek ve puanınızı üst seviyeye çıkarabilecek misiniz?
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Pon Diş Fırçası Temizlik Oyununun yüklenmesi uzun sürdüğünden biraz sabırlı olmanızı tavsiye edeceğiz. Yüklendikten sonra PLAY butonu tıklayın ve introyu mouse sol tuşa basarak geçerin. NEW GAME butonuna tıklayın ve sonrasındaki ekranın sağ üst köşesindeki Click to Skip İntro butonuna tıklayarak oyuna giriş yapın. Bu güzel macera oyununda hepinize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.
 


Etiketler : pony fresh minty adventure game, my little pony ve diş fırçası, pony diş fırçası temizlik oyunu, Pony Diş Fırçası Macerası oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi