Pony Macerası
Pony Macerası

Küçük kızımız Pony ile tüm engelleri aşarak evine ulaşmak üzere bizden yardım istiyor. Pony Macerasında yoldaki tüm havuç ve diğer öğeleri toplayacağız. Önümüze çıkacak olan kütük, kaya ve çukur gibi engellerden Pony ile zıplayarak aşmaya çalışacağız. Oyunda Pony kontrolünü yön tuşları ile sağlayacağız. Sağ yön tuşu ile ileri hareket, sol yön tuşu ile geriye dönüş yapabileceğiz. Kütük, kaya ve çukur gibi engelleri ise space (boşluk) tuşu ile zıplayarak aşacağız. 3 bölümden oluşan oyunda P tuşuna basarak bulunduğunuz yerin resmini çekebilirsiniz. Alttaki Ev butonu ile çektiğiniz fotoğrafları görebilirsiniz. Askılık simgesine tıklayarak Pony ve tatlı kızımızı giydirebilirsiniz.
Evinize ulaşana kadar tüm havuç ve öğeleri toplayarak puanınızı en yüksek seviyeye çıkarın. Bu arada engellere dikkat edin yoksa oyuna baştan başlamak durumunda kalabilirsiniz.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Pony Macerası Oyunu yüklendikten sonra START GAME ve sonrasında Level 1 ile oyuna başlangıç yapınız.


Etiketler : Pony Adventure girls love racing too, Pony Adventure Game, Pony Macera Oyunları, My Little Pony Macera Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi