Pony Düğünü Sayı Avı
Pony Düğünü Sayı Avı

My Little Pony kraliyet düğünü hazırları yapılırken görüntülenen resimler içerisine sayılar gizlenmiş. Pony düğün müziği eşliğinde Applejack, Rarity, Fluttershy, Prenses gibi karakterlerin içerisinde bulunduğu resimlerdeki gizli sayıları bulmanız isteniyor. 4 bölümden oluşan sayı avı oyununda ilk 3 bölümü tamamlamanız durumunda 4. bölümde oynama hakkı elde edeceksiniz. Veya oyun içerisinde gizlenmiş yıldızı bulacak olursanız yine 4. level oynama hakkı elde edebilirsiniz. Her bölümdeki resim içerisine gizlenmiş 5 kalp bulunmaktadır. Bu kalpleri de bulmanı faydanıza olacaktır. Mouse yardımıyla tüm sayıları bulmaya çalışın. Gereksiz tıklamalardan kaçınarak ilk bölümden itibaren tüm bölümleri bitirmeye çalışın. Eğer 9 kez gereksiz tıklama yaparsanız Spike görünecek ve üzülecektir.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz My Little Pony Kraliyet Düğünü Gizli Sayı Avı Oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıkladıktan sonra 1. bölümden itibaren sayı avına çıkabilirsiniz. Sayıların çok iyi gizlendiği bu oyunda hepinize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : My Little Pony Royal Wedding Numbers Hunt Game, My Little Pony Düğünü Müziği Oyunu, My Little Pony Düğün Şarkısı Oyunu, Pony Kraliyet Düğünü Gizli Sayı Bulma Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi