Pony Dans Kursu
Pony Dans Kursu

Pony Dans Stüdyosunda açılan dans kursunda sevimli midillilerimize dans etmeyi öğreteceğiz. Zira Pony karakterlerimiz dans etmeyi çok seviyor ve bir öğretici olarak sizin direktifleriniz doğrultusunda dans etmeyi öğrenmek ve uygulamak istiyorlar. Sizde sevimli Pony'leri 8 farklı hareketi düzenli veya karışık şekilde zevkiniz doğrultusunda yaptırarak onlara yardımcı olabilirsiniz.
Oyuna girişte öncelikle tek dansçı, düet (ikili) dans veya grupla karışık dans şeklinde, dans ettireceğiniz Pony veya Pony'leri seçin. Stüdyoda alttaki 1-8 aralığı hareketleri yaptırarak onlara dans öğretin. Eğer yaptırdığınız dans hareketlerini daha sonra izlemek istiyorsanız üst menüden Record butonuna tıklayın. Dans faaliyetini tamamladıktan sonra Stop butonuna tıklayın ve Play butonu ile yaptığınız hareketlerin tamamını izleyin.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Pony Dans Okulu oyunu yüklendikten sonra öncelikle tek - ikili - grup dansçı seçeneklerinden birini tercih edin. Tekli ve ikili dansçı seçeneklerinben birisini tercih ettiyseniz dans ettirmek istediğiniz dansçıları seçerek oyuna giriş yapın. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.
 


Etiketler : Pony Dance Studio game, Pony Dans Stüdyosu oyunu, Pony Dans Okulu Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi