Pony Celestia Dans Okulu
Pony Celestia Dans Okulu

Pony Celestia Dans Okulu adlı oyunumuzda prensesimizin açmış olduğu dans okuluna giderek en güzel figürleri öğrenme şansına erişeceksiniz. Bakalım hangi arkadaşımızın dansa bu kadar yeteneği var. Bu oyunu oynadıktan sonra yerinizde duramayacak durmadan dans etmeye başlayacaksınız. :))))) haydi bakalım pony oyunu oynamayı sever ne duruyorsun oyunu oynamaya başla ve keyifli zamanlrın tadını çıkar.,

Dans eğitimi verdiğiniz okula devam eden sevimli midilliler dans figürlerini yapabilmek için sizin onlara eğitmenlik yapmanızı istiyorlar. Dansçı Ponylere dans yapabilmeleri için altaki dans figürlerine mouse ile tıklayarak nasıl dans edeceklerini hem öğretecek hem de güzel bir gösteri hazırlamalarını sağlamış olacaksınız. Öncelikle altta soldan sahne arkaplanını sağdan da dans müziğinizi sol tuşa tıklayarak ayarlayın. Sonrasında sol ve sağ yanlardaki dansa katılacak pony seçiminizi yapın. 4 hareketlik dans figürlerine tıklayarak sonrasında yapılan gösteriyi seyredin. Dansçıları değiştirebilir, değişik dans figürleri ile güzel bir gösteri hazırlayabilirsiniz. Hayalinizdeki dansçıyı buradan çıkarmaya ne dersiniz?

Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Pony Dans Okulu Oyunu yüklendikten sonra dans eğitmenliğine başlayabilirsiniz. Eğlencenin doruklarına ulaşacağınız bu güzel oyunda hepinize zevkli dakilar dileriz.Bu oyunumuzu sevdiyseniz sitemizde bulunan diğer dans oyunlarını oynayabilirsiniz. 


Etiketler : Pony Celestia Dans Okulu, Dansçı pony oyunu, dancing pony game, pony oyunları, my little pony oyunu oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi