Pony Canterlot Partisi
Pony Canterlot Partisi

Pony canterlot partilerini duymayan yoktur sanırım, bu okulumuz verdiği liseler arası muhteşem partileri ile ünlüdür... işte sizlere o partilerden biri yapmanız gereken bu partide dilediğince dans etmeye çalışmak. Dans etmesini bilmiyorum diye sakın dert etme buradaki arkadaşlar arasında dalga geçilme diye bir şey olmaz çünkü biz poniler arkadaşlarmızın eksiklikleri ile dalga geçmeyiz ve dalga geçilmesinede hiç bir zaman için müsaade etmeyiz. şimdi sizlere oyunu anlatmaya çalışacam öncelikle oyunu oyna tuşuna basarak oyunumuzu yükleyin, sonrasında da play tuşuna basarak oyunumuzu oynamaya başlaya bilirsiniz. pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan Pony Partide Çılgın Dans  adlı oyunumuzu mouse yardımı ile oynayacaksınız..

Pony oyunları denilince aklınıza ilk gelen site mylittleponyoyunları.com iftaharla sunar... OOO parti başlamış, çılgın dansçılar pistte herkes dilediğince dans ediyor.. Sende pony ile dans etmek istermisin ? o zaman bilgisayar başına..Mause yardımıyla ekrandaki 1 den 9 a kadar olan sayılara tıklayınca kahramanlarımız birbirinden harika figürler sergiliyor.Ritme uy ve ona göre hareketler sergile. İstersen ekranın üstündeki sağ sol oklarıyla müzikleride değiştire bilirsin.işte pony dans etme oyunu bukadar basit.. Haydi pony'e dans ederken yardım etmelisin sana çok ihtiyacı var..

hahdi bakalım pony oyunu oynayı severler en güzel pony oyunlarının oynandığı sitede hem güzel oyunlar oynarken hemde eğlencenin tadının çıkarmış olacaksınız. 


Etiketler : Pony Canterlot Partisi, pony oyunalrı, my little pony oyunları oyna, my little pony oyunu oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi