Pony Bakımı
Pony Bakımı

Pony Anaokulu çalışanı olarak, sevimli midillilerin isteklerini yerine getirmek üzere Pony bakım işlerini üstlenmiş bulunuyoruz. Acıkan Pony leri doyuracak; oyuncak oynamak isteyene istediği oyuncakları oynatacak; saçlarını taratmak isteyenleri tarayacak; yemekten ağzı ve üstü kirlenenleri fırça ile temizleyecek, kirli tabakları yıkayacağız. Kısacası Pony lerin A'dan Z'ye tüm bakımlarını yapacağız.
Pony'lerin isteklerini şu şekilde karşılayacağız: Tarağı aşağı yukarı; Bebeği daire çizerek; Fırçayı sağa-sola, yukarı-aşağı hareket ettirerek; pastayı mouse sol tuşuna tıklayarak yedirme; Kalp isteklerini kalbi alıp üzerinde daire çizerek; Süt ihtayçlarını mouse ile alıp sol tuşuna tıklayarak içirme; Tabağı ise geri dönüşüm kutusuna dökerek temizleyeceğiz.
Her işlemi tamamladığımızda belli bir puan kazanacağız. Bölümü tamamlamamız gereken puan değerine ulaştığımızda bir üst tura geçeceğiz. Üst turlarda 2 olan Pony sayısı 3'e çıkacak, her levelde bu sayı artış gösterecektir.
Pony Bakımı kategorisine eklediğimiz Pony Bakımı Oyunu yüklendikten sonra PLAY ve tekrar PLAY butonuna tıklamanız yeterlidir. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : Pony kindergarden game, Pony Anaokulu Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi