Pocoyo ve Pato Zıplat
Pocoyo ve Pato Zıplat

İşte sizlere muhteşem bir balon patlatma oyunu daha, bu ounu isterseniz arkadaşlarınızla birlikte iki kişilikte oynayabilirsiniz. Amacımız hava pompası ile balonları şişirerek patlatmaya çalışacaksınız. Bakalım en fazla balonu kimler patlatacak.Oyunda iki kahramanımız payotyu ve pocoyoyu da seçme imkanına sahipsiniz.

Pocoyo'yu seçerseniz onu kontrol etmek için klavyeden "Z - X" tuşlarını, eğer Pato'yu seçerseniz  "O - P" tuşlarını kullanacaksınız.  

  • Pocoyo ve Pato Zıplat Oyunununu bilgisayara karşı Pocoyo'yu kullanacağınızdan Z ve X tuşları ile zıplayıp-hava basma işlevlerini yerine getirebilirsiniz.

Pocoyo Oyunları kategorisine eklediğimiz Pocoyo ve Pato Zıplatma Oyunu yüklendikten sonra bilgisayara karşı oynayacaksanız "1 Player"; bir arkadaşınızla oynayacaksanız "2 Player" butonuna tıklayarak oyuna giriş yapınız. Sonraki menüde oyunun zorluk derecesini seçerek artık oyuna başlayabilirsiniz. Hepinize bu güzel oyunda iyi eğlenceler dileriz.Eğer bu oyunumuzu oynamayı sevdiyeseniz sizere my little pony oyunalrı kategorisi içerisinde bulunan yüzlerce oyunu oynamanızı öneririz.


Etiketler : Pocoyo ve Pato Zıplat, pocoyo oyunları, my little pony oyunları, my little pony
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi