Pinkie Pie Giydirme Oyunları
Pinkie Pie Giydirme Oyunları

Pinkie Pie Giydirme Oyunları adlı süper ötesi oyunumuzu sizlere tanıtmak için sabırsızlanıyorum sevgili pony oyunu oynamayı severler. Bu oyunumuzda pinkie pie yi gerçektende çok ama çok seveceksiniz, kızımızı giydirip lisenin en havalı kızı haline gertirmeye çalışacaksınız. En havalı kız olmak helede canterlot lisesinde muazzam bir olaydir. Haydi bakalım kızlar öncelikle oyunu oyna tuşuna basarak oyunumuzun siteye yüklenmesini sağlayın sonrasında da PLAY tuşuna basarak kızımızı okulun en havalı kızı haline gelmesini sağlamaya çalışın.pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan Pinkie Pie Giydirme Oyunları adlı oyunumuzu mouse yardımı ile oynayacaksı ız. sırasıyla öncelikli olarak saçlarından başlayacaksınız, sonrasında sırayle kıyafetleri ve ayakkabı tercihlerinide yaparak oyunumuzu bitirmiş olacaksınız.

Canterlot Lisesi Rainbow Rocks grubunun çılgın üyesi, parti tutkunu Pinkie Pie, vereceği konser için rock modasına uygun giysileri giyinmek üzere yardımınızı istiyor. Pinkie Pie'in isteğini yerine getirerek onu çok şık bir rock yıldızına çevirelim. Saçlarından, giysilerine, pantolon veya eteklerine, ayakkabı ve çoraplarına, aksesuar ve ten rengi tercihlerine varıncaya değin modaya ve zevkinize uygun şekilde karakterimizi giydirin. Equestria Girls Pinkie Pie karakterimizi mouse yardımıyla sağ tarafında yer alan giysi ve aksesuarlar ile giydirebilirsiniz.
Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Rainbow Rocks Pinkie Pie Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Pinkie Pie Giysi Giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

haydi bakalım sevgili pony oyunu oynayı severler en güze pony oyunlarının oynandığı sitede 1000 lerce oyun oynanmak için sizleri beklemekte, hepinize eğlenceli zamanlr geçirmenizi dileriz...


Etiketler : Pinkie Pie Giydirme Oyunları, pony oyunları, my little pony oyunları oyna, my little pony oyunları
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi