Narin Pony Boyama
Narin Pony Boyama

Narin Pony Boyama adlı muhteşem oyunumuzu sizilere tanıtaktan büyük bir keyif aldığımı söylemeden geçemicem. Pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan bu narin oyunumuzda mouse yardımı ile ekrana gelcek olan birbirinden muhteşem resimleri sıkılmadan büyük bir incelikle byamaya çalışacaksınız.

Birbirinden zarif 3 pony karakterin resimlerini renklendirmeye ne dersiniz? Twilight Sparkle, Fluttershy ve ufaklık pony karakterlerinin resimlerini alttaki boyalardan mouse yardımıyla fırçanıza alarak boyayınız. Bir resmin boyama işlemini bitirdikten sonra yine alttaki Next butonuna tıklayarak diğer resmi boyamaya geçiniz. 3 resmi boyadıktan sonra üçünü bir arada görüntüleyebilir, isterseniz çıktısını alabilirsiniz.

Pony Boyama Oyunları kategorisine eklediğimiz Narin Ponyler Boyama Oyunu yüklendikten sonra Play - Start butonlarına tıklayarak oyuna başlangıç yapabilirsiniz. Narin Pony Boyama oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

haydi bakalım pony oyunu oynamayı severler bu oyunumuzu oynadıktan sonra sitemizde bulunan yüzlerce oyundan istediğinizi oynayabilirsiniz.


Etiketler : Graceful Pony Coloring, Sevimli Pony Boyama Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi