My Little Pony Yarışları
My Little Pony Yarışları

Equestria diyarında My Little Pony karakterleri ile en iyi zamanı elde etmek üzere 3 turlu yarışmaya katılmaya ne dersiniz? Her turda farklı bir My Little Pony karakteri ile yarışmada en iyi zamanı elde etmek için çaba sarf edecek ve kupayı kazanarak o büyük onura ulaşacaksınız. İlk tur için çiftlikte, ikinci tur için havada uçan, üçüncü turda ise boynuzlu (unicorn) pony yarışmacınızı seçerek oyuna başlıyoruz. Her turda karakterlerimizi klavyenin yön tuşları ile kontrol edeceğiz. İleri geri, atlama ve yerde sürünerek ilerleme için yön tuşlarını kulanın. Yüksek zıplamalar için ise boşluk (spacebar) tuşunu kullanın.
Yol boyunca önünüze gelecek (barikat, inek, fıçı gibi) engelleri zıplayarak geçin. Saatleri toplayın, zira her birisi size ekstra 3 saniye kazandırır. Elmalar size güç verir. Yenmiş elmalar ise güç kaybı yaşatır. Çemberler hızınızı arttırır. Önemli olan engellere takılmadan hızlıca gücünüzü arttıracak nesneleri de toplayarak ilerleyerek bayrağı bir sonraki turdaki seçtiğiniz karaktere ulaştırmaktır. 3 yarışma sonunda bakalım skorunuz ne olacak?
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz My Little Pony Yarışları Oyunu yüklendikten sonra START ve NEXT butonlarına tıklıyoruz. 3 turda yarışacağımız karakterleri seçiyoruz. Next ile geçip Let's Race butonuna tıklayarak oyuna başlangıç yapıyoruz.
 


Etiketler : My Little Pony Racing is Magic game, pony race game
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi