My Little Pony Kartları Hazırlama
My Little Pony Kartları Hazırlama

Yaklaşan bayram dolayısıyla arkadaş ve dostlarınıza vermek üzere My Little Pony karakterleri ile Pony kartları hazırlamaya ne dersiniz? Size verilen kartpostal arkaplanları üzerine sevdiğiniz My Little Pony karakterleri ve nesneleri ekleyerek güzel pony kartları elde edin. Yaptığınız kartların yazıcıdan çıktısını alarak sevdiklerinize ulaştırın ve onları sevindirin.
Öncelikle soldaki menünün ilk seçeneğinden kendinize uygun bir arka plan (üst bölümden) seçin. Sonra ikinci seçenekten Applejack, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Fluttershy, Rarity, Twilight Sparkle, Dragon Spike ve diğer My Little Pony karakterlerinden dilediklerinizi seçtiğiniz arka plan üstüne mouse yardımıyla yerleştirin. Üçüncü seçenekten ise My Little Pony karakterlerinin bulundukları ortamlara aksesuar ve nesneleri yerleştirerek ortamı daha ilgi çekici hale getirin. Pony karakterlerini ve nesneleri mouse ile büyütüp küçültebilirsiniz. Hayallerinizdeki resme ulaştığınızda artık onu yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.
Pony Dekorasyon Oyunları kategorisine eklediğimiz My Little Pony Kartları Oluşturma Oyunu yüklendikten sonra ileri butonu ile devam edin. Oyunun nasıl oynanacağına dair animasyon gelecektir. Mouse sol tuşuna tıklayarak bu bölümü geçerek oyuna başlangıç yapabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler diler, bayramınızı kutlarız.


Etiketler : Pony Kartları Yapma Oyunu, My Little Pony Kartları Oluşturma Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi