Muhteşem Pony Oluşturma
Muhteşem Pony Oluşturma

Hayalinizdeki pony karakterini oluşturmak üzere Rarity sizden yardım istiyor. Hayalinizdeki pony karakterini size verilen seçenekler ile tasarlayarak Rarity ile birlikte oluşturmaya ne dersiniz? Bunun için oluşturacağınız midillinin her bir bölgesinin ayrı ayrı tasarlanması için oyunun alt bölümünde size seçenekler sunulmuştur. Her seçeneğin soldaki çubukta ayrı bir şeklini (renklendirme dahil olmak üzere) bulabileceksiniz. Örneğin alttan body (vücut) seçeneğini seçtiğinizde soldaki 4 değişik body şeklinden hayalinizdeki pony için en uygun olanını tercih ediniz. Yine soldaki bölümden seçtiğiniz vücudun rengini de üst kısmındaki renk seçeneklerinden belirleyebilirsiniz.
Böylece hayalinizdeki pony karakterini oluşturmak üzere alttaki sırasıyla; Body (Vücut), Head (Baş), Cutie (Damga), Horn (Boynuz), Wings (Kanat), Body (Vucut parçaları), Head (Kafa parçaları), Eye Shape (Gözler), Mouth (Ağız), Facial Hair (Yüz kılları), Ear (Kulaklar), Mane (Yele), Tail (Kuyruk), Hat (Şapka, başlık), Glasser (Gözlük), Earrings (Küpe), Neckwear (Boyun takıları), Vest (Yelek), Cape (Pelerin), Sleeves (Kolluk), Foreleg (Ön ayakkabılar), Hindleg (Arka ayakkabılar), Background (Arka Plan) seçeneklerini kullanın. Her bir seçeneğin soldaki birbirinden farklı alt seçeneklerini mouse ile oku aşağı-yukarı hareket ettirerek pony üzerinde deneyin. Son olarak arka planı oluşturarak hayalinizdeki pony karakterini bitirerek yazıcıdan çıktısını alın. Bakalım hayalinizdeki karakteri kendiniz oluşturabilecek misiniz?
Pony Dekorasyon Oyunları kategorisine eklediğimiz Pony Yapma Oyunu yüklendikten sonra  Let's Go butonuna tıklayarak oyuna midillinin vücudunu belirleyerek başlayın. Hepinize hayalinizdeki pony karakterini yapma oyununda başarılar dileriz.


Etiketler : The Fabulous Pony Maker, Pony Creator Game, Pony Yapma Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi