Luna Kabak Fırlatıcısı
Luna Kabak Fırlatıcısı

Prenses Luna kabak atıcı ile kabakları en uzak mesafeye fırlatmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Luna'ya kabak fırlatıcının atış açısı ve atış hızının ayarlanması noktasında yardım edeceğiz. Kabakları toplam uzunluğu 35 mt olan alanda en uzak mesafeye fırlatmaya çalışacağız. 15m ve sonrası en iyi atış noktası olduğundan atıcıyı en iyi şekilde ayarlayıp atışlarımızı yapacağız. Yaptığınız atış neticesinde kabağın fırlatıldığı metre cinsinden aldığı yola göre puanlar (bits) kazanacaksınız.
Atış açısı için yukarı-aşağı yön (W-S) tuşlarını kullanın. Atış açısını belirledikten sonra ara (space) tuşu ile devam edin. Atış gücü çubuğunu %100 güçle atış yapabilmek üzere dikkatli takip edin ve şarj %100 e en yakın noktada iken ara (space) tuşuna basın. (Çubukta hızlı hareket halindeki şarj noktasını yavaşlatmak üzere atış yaparak kazandığımız puanlarla çubuk zamanını yavaşlatma özelliğini güncelleme imkanı kazanacağız.) Her atıştan sonra R tuşuna basarak bir sonraki atışı gerçekleştirebilirsiniz.
Biraz öncede belirttiğimiz üzere daha uzağa atış yapmak için toplam 35 bölümlü oyunda ilk etaplarda puanları (bits) biriktirip dükkandan (store) değişik özellikleri satın (purchase) alabilirsiniz. Böylece atış hızı barını yavaşlatabilir veya diğer özellikleri puanınız miktarınca satın alabilirsiniz. 10.000 rakamlı puanlar elde edebilmek için "glitteringprizes"  hile kodunu girebilirsiniz.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Prenses Luna Kabak Fırlatma Oyunu yüklendikten sonra Continue to Menu ile devam ediniz. Sonrasında ise barları en iyi atış yapabilecek şekilde ayarlayıp ara tuşu ile atışlarınızı yapınız. Bakalım kim ne kadar mesafeye atış yapabilecek? Yorumlar bölümüne yaptığınız atışlar veya kazandığınız bits leri yazarsanız memnun oluruz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : Princess Luna Oyunları, Prenses Luna Kabak Oyunu, Luna Pumpkin Launcher Game
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi