Fluttershy Zorlu Tırnak Ameliyatı

Fluttershy Zorlu Tırnak Ameliyatı

Fluttershy Zorlu Tırnak Ameliyatı ameliyatı oyunununda tamamiyle hastanede çalışan bir doktor edasına bürüneceksiniz.

Fluttershy Tırnak Ameliyatı oyununu oynarken kendinizi ortopedi uzmanı gibi hisedeceksiniz. Sevgili Fluttershy Uzun zaman ayakkabısını çıkarmadan ayakta beklediğinden ayak parmaklarında şişlik ve mantar çıkmıştır. Dostlarıda hemen onun doktora gitmesi konusunda arkadaşlarını uyarmışlardır. Ayakları gerçekten çok kötü olan sevgili dostumuz Fluttershy Tırnak Ameliyatı olmak için hastanenin yolunu tutmuştur ve hiç ama hiç korkmamaktadır. Sizde bu güzel kızımıza yerdım edip ağrılarından kurtulmasını istiyorsanız hiç durmadan oyunu oyna tuşuna basıyorsunuz sonrasındaki gelen ekranda da PLAY tuşuna basarak oyunumuzu oynamaya başlaya bilirsiniz. Oyunmuzu Mouse yardımı ile oynayacaksınız.İlk önce ayakları güzelce dezenfekte edeceksiniz, sonrasında dezenfektanı pamuk yardımıyla ayağın her bölgesine uygulayacaksınız. Sonrasınd bilgisayarın yönlendirmelerine uyarak ayağı oldukça bakımlı hale getireceksiniz. Son olarakta tırnaklaı oje ile boyayıp güzeller güzeli kızımızı çok mutlu etmiş olacaksınız.Pony oyunları ategorisinde bulunan Fluttershy Tırnak Ameliyatı oyununu oynarken eğlenceli zamanlar geçirmeniz dileğiyle. Bu oyunumuzu sevdiyseniz sizlere Twilight Sparkle Pijama Partisi oyununu oynamanızı öneriyoruz.

Haydi bakalım pony oyununu oynamanyı severler en düzel pony oyunlarının oynandığı muaazzam sitedesiniz. Hepinize eğlenceliz amanlr geçirmenizi dileriz.

Utangaç, zarif, yumuşak başlı, tatlı dilli ve birazda ürkek olduğu için kendi halinde içine kapanık bir Pony’dir.Bu güzel Fluttershy arkadaşlarını kendi evinde ağırlamayı çok ama çok sever. bU UTANGAÇ PONİMİZE ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA NE DERSİNİZ.


Etiketler : Fluttershy Tırnak Ameliyatı oyunu oyna, pony oyun, pony, my little pony, my little pony oyunları, pony oyunları


Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi