Fluttershy Giysi Giydirme
Fluttershy Giysi Giydirme

Fluttershy Giysi Giydirme adlı oyunumuzun namını bilmeyenlerini yoktur sanırım, işte özlenen oyunumuzu artık siz pony oyunu oynamayı severlerin hizmetinde. Bu oyuunumuzda yapmanız gereke sonderece basit okulun verdiği yıl sonu balosona katılacak olan kızımızı balonun en güzel kızı yapmaya çalışacaksınız. Baklaım en güzel tasarımı hangi pony oyunu oynamayı sever erkadaşımız yapacak. Lütfen bu oyunumuzu erkek arkadaşlarımız oynamasın çünkü burası kızlerın sitesiiii:))))) Neyse uyarımızı da yaptığımıza göre bizler oyunumuza geri dönebiliriz. pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan Fluttershy Giysi Giydirme adlı oyunumuzu mouse yardımı ile oynayacaksınız. Equestria kızları arasında, zarif, utangaç, tatlı dilli ve ürkek pony olarak bilinen Fluttershy katılacağı parti için hazırlık yapıyor. Onu zevkinize uygun şekilde giydirip o zarifliğini partide de ön plana çıkartmasına yardımcı olur musunuz? Kendine güvenin başlangıç noktası giysiler olacağına göre onun utangaçlığını üzerinden atması için şık giysiler ile onu süsleyin. Tüm bunları mouse yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Sağ kısımdaki kategoriler içerisindeki giysi seçimlerinizi yapın ve Fluttershy üzerine sürükleyerek giyinmesini sağlayın.

Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Equestria Girls Fluttershy Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.haydi bakalım pony oyunu oynayı severler iş başınaaaaaaaaaaa:)))))) 


Etiketler : Equestria Girls Fluttershy Dress Up Game, Equestria Kızları Oyunu, pony oyunları, my little pony oyunları oyna, pony oyunu oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi