Flappy Little Pony
Flappy Little Pony

En çok oynanan oyunlardan birisi olan Flappy Bird oyununun My Little Pony karakterleri için düzenlenmiş hali ile karşınızdayız. İster tek isterseniz iki kişi oynayabilirsiniz. Tek kişi Rainbow Dash ile çift kişi oynadığınızda ise ayrıca Applejack ile oynayacaksınız.
Oyundaki amacınız, Rainbow Dash veya 2 kişi oynarken diğer oyuncu Applejack'i boruların arasından size ayrılan boşluklardan geçirerek puan toplamak olacaktır. Fakat bu öyle sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi ilerleyen süreçte insanı sinir eden bir hal alabilmektedir. Boruların birbirine yakın olması, Rainbow Dash ve Applejack'e hakimiyetin zor olması sizi bayağı zorlayacak gibi görünüyor.
Oyunda kahramanlarımızı klavyeden yukarı yön tuşu, space (boşluk) tuşu veya mouse sol tuşuna tıklaması ile havada kalmalarını ve kontrollerini sağlayacağız.
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Flappy Little Pony Oyunu yüklendikten sonra kaç oyuncu ile oynanacağını (1 Player - 2 Player) seçip mouse ile tıklama ile oyuna başlangıç yapacağız. Bazen sinir bozucu hal alan fakat çok beğenilen bu oyunda hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.


Etiketler : Flappy Little Pony game, Flappy My Little Pony Oyunu, Flappy Bird Pony Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi