Equestria Kızlarını Havalı Giydirme
Equestria Kızlarını Havalı Giydirme

Equestria Kızlarını Havalı Giydirme adlı oyunuuzda inanın çok eğlenceliz amanle geçireceksiniz. Pony oyunları kategorisi içerisind ebulunan Equestria Kızlarını Havalı Giydirme adlı oyunumuzu beğenirseniz sitemizde bulunan diğer oyunlarımızı da oynayabilirsiniz.

My Little Pony Equestria Girls karakterlerinden Fluttershy, Twilight Sparkle, Rainbow Dash farklı kişilik ve giyim tarzları olan 3 sihirli arkadaşdır. Bu karakterlerden her biri yeni kıyafetler denemek ve giymek istiyor. En sevdiğiniz karakteri seçin ve onun için hazırlamış olduğumuz giysiler ile onun en şık halini almasını sağlayın. Üstteki gülücük ve saçlı yüz simgelerine tıklayarak da karakterimizin yüz ifadesi ve saçlarını değiştirebilirsiniz. Mouse ile giysileri tutup karakterimizin üzerine taşıyarak giydirin. En güzel giysileri giydirdikten sonra alttaki Save butonu ile resim dosyası şeklinde yaptığınız çalışmayı saklayabilirsiniz.

Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Equestria Kızlarını Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play Now butonuna tıklayınız. Sonrasında ise sevdiğiniz Equestria kızını seçerek giydirme işlemine başlayınız. My Little Pony Oyunları sitesi olarak hepinize iyi eğlenceler dileriz.

haydi bakalım gençler hemen bilgisayar başına geçin ve oyunun tadınıçıkarmaya başlayın. hepinize eğlenceliz amanlr...


Etiketler : Equestria Kızlarını Havalı Giydirme, pony oyunları, my little pony oyunları oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi