Equestria Girls Zecora Giydirme
Equestria Girls Zecora Giydirme
My Little Pony Equestria Girls karakterlerinden gizemli ve büyücü olduğuna inanılan Zecora, katılacağı rock festivali için en güzel giysilerini giymek istiyor. Zebraya benzetilen ve Afrika aksanıyla konuşan bu gizemli Equestria kızımıza elbise ve aksesuar seçiminde yardımcı olur musunuz?
Zecora'yı mouse ile sağ kısmıdaki saç deseni, göz, dudaklar, elbiseler, pantolon veya etekler, gece kıyafetleri, ayakkabılar, çoraplar, aksesuarlar ve ten rengi ile baştan aşağı yeni moda ve zevkinize uygun şekilde giydirebilirsiniz. Mouse ile Zecora üzerinde görmek istediğiniz giysi veya aksesuarları sürükleyerek giydirme işlemini yapın.
Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Pony Mania Zecora Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak giysi giydirme işlemine başlayabilirsiniz. Gizemleri üzerinde barındıran ve ponylerin en büyük yardımcısı Zecora'yı güzelce giydirin. Zecora kıyafet giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler dieriz.

Etiketler : Pony Mania Zecora Giysi Giydirme Oyunu, Zecora Oyunları, Zecora Giydirme Oyunu, Equestria Girls Zecora Dress Up Game
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi