Equestria Girls Sunset Shimmer Giydirme
Equestria Girls Sunset Shimmer Giydirme
My Little Pony Equestria Girls karakterlerinden, Princess Celestia nın eski ve en değerli öğrencisi olan Sunset Shimmer katılacağı davet için giyinip süslenmek üzere yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Sunset Shimmer'i çeşit çeşit giysi ve aksesuarları ile zevkinize göre giyindirip süsleyebilir misiniz?
Oyunun sağ kısmındaki saç stilleri ve saç renkleri, giysiler, etek ve pantalonlar, elbiseler, ayakkabılar, çoraplar, aksesuarlar ve ten renkleriyle Sunset Shimmer'i mouse yardımıyla seçimlerde bulunup giydirip süsleyebilirsiniz. Tek tıkla giysileri giydirip, arzu ederseniz çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz kadar deneme yapın ve kahramanımızı en göz alıcı şekle dönüşmesini sağlayın. Haydi katılacağı davete onu yetiştirmek üzere işe koyulalım.
Equestria Girl Oyunları kategorisine eklediğimiz Equestria Girls Sunset Shimmer Giydirme Oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayarak giydirmeye başlayabilirsiniz. Prenses Celestia'nın prenses adaylarından olan Sunset Shimmer Giysi Giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz...

Etiketler : Equestria Girls Sunset Shimmer Dress Up, Sunset Shimmer Oyunları
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi