Equestria Girls Luna Giysi Giydirme
Equestria Girls Luna Giysi Giydirme

My Little Pony Equestria Girls karakterlerinden Celestia'nın kız kardeşi ve aynı zamanda Canterlot Lisesi müdür yardımcısı Luna, Rainbow Rocks festivaline hazırlık yapıyor. Rock festivalinin oluşumunda kardeşi Canterlot müdürü Celestia'ya büyük yardımı dokunan Luna, öğrencilerin sorunlarıyla ilgilenmesi, onlarla faaliyetlerde bulunması ve vaktinin büyük bir bölümünü onlara ayırması ile biliniyor. Rock festivali için ne giyeceği hususunda tereddütleri olan Canterlot Lisesi müdür yardımcısı Luna'ya giyinmesi için yardımcı olur musunuz?
Mouse ile seçimlerde bulunarak kıyafet ve aksesuarları Luna üzerine sürükleyin ve onu tarzınıza uygun şekilde giydirip, süsleyin. Müdür yardımcısı Luna'nın saç deseni ile rengini, gözlerini, dudaklarını, kıyafetlerini, pantolon, gece elbiseleri, ayakkabı, çorap, aksesuar ve ten rengini mouse ile ayarlayarak rock festivaline uygun hale getiriniz.
My Little Pony Equestria Girls Müdür Yardımcısı Luna Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. MLP Equestria Girls Luna Giysi Giydirme Oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : My Little Pony Equestria Girls Vice-Principal Luna Dress Up Game, My Little Pony Luna Giysi Giydirme Oyunu, Pony Luna Oyunları, Müdür Yardımcısı Luna Giydirme
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi
 • Prinsess Luna Prinsess Luna

  Şarkısı iyrenç!!!

  Cevapla
  Kötü (3)
  2016-09-03 17:21:57
  • Prenses Selestya ve Prenses Luna Prenses Selestya ve Prenses Luna

   BU MÜZİKTE BU OYUNDA İÇ ESKİMEZ KARDEŞ LUNA FOREVER TWO SİSTER....

   Cevapla
   Kötü (2)
   2016-01-16 01:13:15
   • Prenses Twilight Luna Sparkle Prenses Twilight Luna Sparkle

    Arkadaşlar bilmeyenler için söylüyorum : arkadaş ekliycekseniz o kişinin profiline girin. Sonra hakkında' nın altındaki " arkadaşlarıma ekle"ye basın sonra istek gelecektir bukadar.

    Cevapla
    Kötü (1)
    2015-11-02 15:08:14
    • Prinsess Luna Prinsess Luna

     Bunu bakanlar zaten bilmeli.Eyer arkadaşlık göndermek istiyorlarsa bulamadıkta bunu etmeliler.

     Kötü (0)
     2016-09-03 17:20:55
   • prenses celes prenses celes

    bende bayıldım canım benim 1 numaracelestia biz kavga etmeyiz

    Cevapla
    Kötü (1)
    2015-11-01 13:08:04
    • MLPS SUNSET TREND MLPS SUNSET TREND

     oyuna bayıldım ama ponysi tipsis

     Cevapla
     Kötü (2)
     2015-10-21 15:10:19
    • 1numaracelestia 1numaracelestia

     beni iyi dinleyin millet kavga uzun zaman önce bitti iki tarafta birbirinden özür diledi ve iki tarafta birbirini aşşağılayan sözler yazmayı bıraktı hatta oyunuda bıraktılar ama görünen o ki nightmaremoon siteye geri döndü ama bu sefer farklı hesaplar açarak geldi o yüzlen BU DUYURUM HERKESEDİR LUNA LAR SAKIN CELESTİA YI AŞŞAĞILAYAN SÖZLER YAZMAYIN BAKIN BİZ YAPTIĞIMIZ HATANIN FARKINA VARDIK HEPİMİZ BIRAKTIK ŞU ANDA PRENSES LUNAYIDA GERÇEKTENDE ÇOK SEVİYORUZ VE BARIŞ YANLISIYIZ EĞER KÖTÜ ŞEYLER YAZMAZSANIZ ORTADA HİÇ BİR KAVGA ÇIKMAZ HATTA TANIŞIP ARKADAŞ BİLE OLABİLİRİZ AMA EĞER SİZ KÖTÜ ŞEYLER YAZARSANIZ O ZAMAN BİZDE KARŞILIK VERMEK ZORUNDA KAlırız ve kavga yine başlar ve herkez rahatsız olup siteden çıkar işte bu yüzlen kötü şeyer yazmayın ki kimse rahatsız olmasın bu bir tehdit değil ARKADAŞ ÇA BİR UYARI DIR aksi takdirde Prenses Selestya ve Luna isimli arkadaş hiç istemediği halde geri gelmek zorunda kalır ve çok kötü kavgalar çıkar bunu istemioruz yinede KARAR SİZİN EĞER KAVGA İSTEMİYORSANIZ BU TEKLİFİMİ KABUL EDERSİNİZ AMA EĞER YOK BİZ BURAYA HUZURSUZLUK ÇIKARMAYA GELDİK DİYORSANIZ BUNU AÇIK BİR ŞEKİLDE BANA SÖYLEYİN BÖYLECE SİZE istediğiniz şeyi yani KAVGAYI veriririz

     Cevapla
     Kötü (0)
     2015-09-27 16:16:38