Daring Do Hazine Macerası
Daring Do Hazine Macerası

Maceraya atılmaktan çekinmeyen, cesur, kaşif özelliği ile tanınan My Little Pony karakterlerinden Daring Do ile hazine avına çıkacağız. Rainbow Dash'e çok benzetilen Daring Do ile hazineye ulaşmak için tüm engelleri aşmaya çalışacağız. Öncelikle havada uçarken kartallara yakalanmadan yön tuşları ile gidebildiğiniz kadar yol almaya çalışın. Kartallardan birine çarptığınızda yere düşecek ve maceraya düştüğünüz yerden itibaren başlayacaksınız. İlk etapta hazine kutusunu aşağı yön tuşuyla açarak içinden çıkacak bonusu alarak devam edin.
Haritadan nerede olduğunu gözlemleyebileceğiniz bu oyunda yabani hayvan, balık ve size ok atan maymunlarla mücadele edeceksiniz. Yön tuşlar ile cesur ve maceraperest Daring Do'yu kontrol ediniz. Tehlikeli balıklardan korunmak için sallanan sarmaşıklarla ilerlemeye çalışın. Ara (boşluk) tuşu ile de haritada nerede olduğunu görebilirsiniz. Can hakkınızın kısıtlı olduğu oyunda acaba cesur kahramanımızı hazineye kadar ulaştırabilecek misiniz?
Pony Oyunları kategorisine eklediğimiz Pony Daring Do Hazine Avı Macerası Oyunu yüklendikten sonra New Game butonu ile oyuna başlangıç yapabilirsiniz. Macera oyunlarını sevenlerin büyük bir zevkle oynayacakları Daring Do Macera Oyununda hepinize başarılar dileriz.


Etiketler : Daring Do Oyunları, Daring Do Orman Macerası Oyunu, Daring Do Adventure Game, Pony Daring Do Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi