Canterlot Twilight Sparkle Giydirme
Canterlot Twilight Sparkle Giydirme

Canterlot Twilight Sparkle Giydirme adlı muhteşem oyunumuz ile siz pony oyunu oynamayı severlerin karşısındayız. Bu oyunumuzda yapmanız gerekenler kızımızı canterlot lisesinin en güzel kızı yapmak için mücadele vereceksiniz. en güzel pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan Canterlot Twilight Sparkle Giydirme adlı oyunumuzu mouse yardımı ile oynayacaksınız. kızımızın öncelikle saçlarını güzelce bakımlı hale getireceksiniz, sonrasnda da kıyafetlerini düzeltip en güzel kız haline getireceksiniz. pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan Canterlot Twilight Sparkle Giydirme adlı oyunumuzu oynarken eğlenceli zamzanlr geçirmenizi dileriz.

Canterlot Lisesi Rainbow Rocks grubunun yardımsever ve sihirli prensesi Twilight Sparkle, vereceği konser için rock modasına uygun giysileri giyinmek üzere yardımınızı istiyor. Twilight Sparkle'nin isteğini yerine getirerek onu çok şık bir rock yıldızına çevirelim. Saçlarından, giysilerine, pantolon veya eteklerine, ayakkabı ve çoraplarına, aksesuar ve ten rengi tercihlerine varıncaya değin modaya ve zevkinize uygun şekilde karakterimizi giydirin. Equestria Girls Twilight Sparkle karakterimizi mouse yardımıyla sağ tarafında yer alan giysi ve aksesuarlar ile giydirebilirsiniz.
Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Rainbow Rocks Twilight Sparkle Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Twilight Sparkle Giysi Giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

haydi bakaılm pony oyunu oynamayı severler birçok younumuzu oynamanız için sileri pony oyunları sitemize bekleriz....


Etiketler : Canterlot Twilight Sparkle Giydirme, pony oyunları, my little pony oyunları oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi