Canterlot Girls Makyaj
Canterlot Girls Makyaj

Equestria kızları Canterlotun büyülü ortamına renk katmak ve güzel görünebilmek için makyaj yapma ihtiyacı duyuyorlar. Bu kızlardan birini alın ve cildinin ihtiyaç duyduğu vitaminler için yüz maskesi uygulayarak işe başlayın. Ardından yeşil elma losyon ile cildi yenileyin. Sivilcelerini aparatı ile, kaşlarını ise cımbız ile düzeltin. Cilde doğal bir parlaklık vermek için portakal yüz maskesi ve rahatlatıcı göz maskesi uygulayarak cilt bakım işini bitireceğiz. Tüm bu işlemleri yönlendirmeli olarak mouse yardımıyla yapacağız. İleri butonu ile şimdi makyaj boyutuna geçeceğiz.
Makyaj bölümünde ise parlak bir ruj, ışıltılı göz farı, hassas bir allık, göz alıcı bir rimel ve kontakt lensler ile muhteşem bir makyaj uygulayabilirsiniz. Sonrasında makyajını yaptığımız kızımızla birlikte diğer 2 kızımızı muhteşem görünmeleri için giydireceğiz. Sol kısımdan sırasıyla saç modellerini, sağ kısımdan ise elbiselerini uygulayarak heyecan verici bir görünüm elde edin. Son olarak yaptığınıız bu çalışmaları sonuç ekranında görerek eserini hayranlıkla seyredin.
Pony Bakımı Oyunlarına eklediğimiz Canterlot Girls Makyaj ve Cilt Bakımı Oyunu yüklendikten sonra Play butonlarına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Equestria kızlarına makyaj yaparak eğleneceğiniz bu oyunu tavsiye ediyoruz.


Etiketler : Canterlot Girls Real Makeover Game, Canterlot Kızları Makyaj Oyunu, Equestria Kızları Makyaj Oyunu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi