Barbie Muhteşem Saç Bakım Oyunu
Barbie Muhteşem Saç Bakım Oyunu

Kızlarrrrrrrrr merhabalar sizlere muhteşem bir oyun daha eklemiş bulunmaktayız, hele bir oynayın bakalım bu oyunları beğenecekmisiniz bakalım ne diyeceksiniz...Bu oyunda kuaför oyunlarının dibne vyuracaksınız, kah harika fönler öekip para kazanacaksınız, kahta kaş bıyık alarak kızımızı oldukça güzelleştirebileceksiniz.

Koşun kızlar Barbie’nin saçlarına bakım yapıyoruz. Saç modelinden fazlasıyla sıkılan Barbie, saç kesimini değiştirmek istedi. Şimdi sizlerin yardımıyla ona harika bir saç bakımı yapmaya ne dersiniz? Bu oyunumuzda, Barbie’nin saç modelini tamamen değiştirebilirsiniz. Oyundaki araç gereçleri MOUSE ile kullanıyoruz ve tıkladıktan sonra parmağımızı kaldırmadan şekil veriyoruz. Öncelikle Barbie’nin saçlarını sağ taraftaki alandan farklı bir boya ile değiştirin veya aralara farklı renkler atın. Daha sonra tarağı alarak saçlarını şekillendirin. Eğer saç uçlarını açmak ve saçı açmak istiyorsanız, fön makinasını kullanın. Saçlarını makas ya da makineyi kullanarak kısaltabilirsiniz. Maşa ile düzleştirebilirsiniz. Gerisini siz daha iyi biliyorsunuz zaten. Hadi hemen başlayın. Zaten kötü bir şeyler yaparsanız, Barbie hemen üzülerek size hislerini belli edecektir. Ona en güzel saç modelini yapmaya gayret edin. Aksesuar kullanmayı da unutmayın.

Pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan bu muhteşem oyunumuzu oynadıktan sonra sitemize yorum olarak bildirmenizi rica ediyoruz. önce yorumlarınızı yapınız sonrasında da FACEBBOKK ta paylaşarak sitemizin tanıtımında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.


Etiketler : Barbie Muhteşem Saç Bakım Oyunu, pony oyunları, my little pony oyunları oyna
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi