Barbie Gerçek Saç Bakımı
Barbie Gerçek Saç Bakımı

Kızlarrrrrrrrrr bu oyunumuzda barbie arkadaşımızın bozulmuş olan saçlarına şöyle bir güzel bakım yapma çabası içerisi ne giriyoruz, kah çok güzel fön çekmeye çalışacaz kahta kaşlarını ve bıyıklarını almak için kuaför koltuşuna oturacaksınız. Pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan bu oyunumuzu gerçektende çok severek oynama imkanına sahip olacaksınız. Haydi bakalım kızlar şimdi gelelim oyunun açıklamasına..

Koşun kızlar Barbie’nin saçlarına bakım yapıyoruz. Saç modelinden fazlasıyla sıkılan Barbie, saç kesimini değiştirmek istedi. Şimdi sizlerin yardımıyla ona harika bir saç bakımı yapmaya ne dersiniz? Bu oyunumuzda, Barbie’nin saç modelini tamamen değiştirebilirsiniz. Oyundaki araç gereçleri MOUSE ile kullanıyoruz ve tıkladıktan sonra parmağımızı kaldırmadan şekil veriyoruz. Öncelikle Barbie’nin saçlarını sağ taraftaki alandan farklı bir boya ile değiştirin veya aralara farklı renkler atın. Daha sonra tarağı alarak saçlarını şekillendirin. Eğer saç uçlarını açmak ve saçı açmak istiyorsanız, fön makinasını kullanın. Saçlarını makas ya da makineyi kullanarak kısaltabilirsiniz. Maşa ile düzleştirebilirsiniz. Gerisini siz daha iyi biliyorsunuz zaten. Hadi hemen başlayın. Zaten kötü bir şeyler yaparsanız, Barbie hemen üzülerek size hislerini belli edecektir. Ona en güzel saç modelini yapmaya gayret edin. Aksesuar kullanmayı da unutmayın.. 

Bu muhteşem ötesi barbie oyunununu sevdiyseniz sizlere pony oyuları kategorisi içerisind ebulunan diğer muhteşem oyunlarınızıda oynamanızı öneririz. Bakalım hangi oyunumuzu daha çokseverek yorum olarak bizlerle paylaşacaksınız. Hepinize eğlenceli zamanlr gençler....


Etiketler : Barbie Gerçek Saç Bakımı, Barbie Gerçek Saç Bakımı oyunu, pony oyunları, my little pony oyunları
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi