Applejack Giydirme
Applejack Giydirme

Applejack sen nekdarda eğlencei bir okadar da zeki bir ponysin. Elmalırını seyrederken seni izlemek gerçektende muhteşem bir an. Pony oyunları arasında en çok oynanan oyunların başında gelen bu oyunumuzu oynarken bütün poni severler gerçektende çok eğlenceli zamanlr geçirmekte. Bu oyunumuzu oynayabilmek için öncelikle oyunu oyna tuşuna basacaksınız sonrasında da play tuşuna basarak oyunumuzu oynamaya başlayabilirsiniz. En eğlenceli younları adresi gerçektende bizim sitemiz. Hepinize bu oyunumuzu oynarken eğlenceli zamanlr geçirmenizi dileriz.

My Little Pony Equestria Girls karakterlerinden, gerçekçi ve güvenilir özelliği ile bilinen Applejack katılacağı davet için giyinip süslenmek üzere yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Applejack'i çeşit çeşit giysi ve aksesuarları ile zevkinize göre giyindirip süsleyebilir misiniz?

Oyunun sağ kısmındaki saç stilleri ve saç renkleri, giysiler, etek ve pantalonlar, elbiseler, ayakkabılar, çoraplar, aksesuarlar ve ten renkleri ile kahramanımızı mouse ile seçimlerde bulunup giydirip süsleyebilirsiniz. Tek tıkla giysileri giydirip, arzu ederseniz çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz kadar deneme yapın ve kahramanımızı en göz alıcı şekle dönüşmesini sağlayın. Haydi katılacağı davete onu yetiştirmek üzere işe koyulalım.
Equestria Girl Oyunları kategorisine eklediğimiz Equestria Girls Applejack Giydirme oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayarak giydirmeye başlayabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz... Haydi gençler ekran başına şu oyunlarımızı güzelce bi oynayın bakalım :)))))))


Etiketler : Equestria Girls Applejack Dress Up, Applejack Giysi Giydirme Oyunu, my little pony oyunları, pony oyunları
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi