Applejack Giydirme Oyunları
Applejack Giydirme Oyunları

Applejack Giydirme Oyunları adlı muhteşem oyunumu ile siz pony oyunu oynamayı severlerin karşısına çıkmaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu belirtmeden geçmek istemedim Ah güzel kızımız Applejack sen ne kadarda tatlı bir kızsın öyle, inan bana senin kıyafetlerini seçme:k bile insana huzur veriyor. senin oyunların inan bana pony oyunları arasında en eğlenceli olanları, şimdi yine muhteşem bir oyunun ile karşı karşıyayım bakalım nasılda eğlenecekmiyim:))))))

pony oyunları kategorisi içerisind ebulunan bu oyunumuzu mouse yardımı ile oynayacaksınız.

Canterlot Lisesi Rainbow Rocks grubu üyelerinden dürüstlük abidesi Applejack, vereceği konser için rock modasına uygun giysileri giyinmek üzere yardımınızı istiyor. Applejack'in isteğini yerine getirerek onu çok şık bir rock yıldızına çevirelim. Saçlarından, giysilerine, pantolon veya eteklerine, ayakkabı ve çoraplarına, aksesuar ve ten rengi tercihlerine varıncaya değin modaya ve zevkinize uygun şekilde karakterimizi giydirin. Equestria Girls Applejack karakterimizi mouse yardımıyla sağ tarafında yer alan giysi ve aksesuarlar ile giydirebilirsiniz.
Equestria Girls Oyunları kategorisine eklediğimiz Rainbow Rocks Applejack Giysi Giydirme Oyunu yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Applejack Giysi Giydirme oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

eğer bu oyunumuzu beğendiyseniz silere pony oyunları kategorisi içerisinde bulunan diğer yüzlerce oyunu da oynamanızı da tavsiye ederim. hepinize eğlenceliz amanlr dostlar....


Etiketler : Applejack Giydirme Oyunları, pony oyunları, my little pony oyunları oyna, en iyi pony oyunları
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi