1 su ve Ateş - Orman Tapınağı
1 su ve Ateş - Orman Tapınağı

Su ve Ateş 1, ormanın içinde saklı olan birçok sırlarını ortaya çıkmak üzere. Su ve Ateş Orman Tapınak, iki elemental arkadaş ormanda gizemli tapınak derin keşfetmeye karar verdi. Her iki karakter kontrol altına almak için hazır olun. İlginç bir platform seviyeleri, bulmacalar zorlu ve elmas parlayan sevgili serisinin ilk oyunu bekliyor. Araştırmak ve Orman tapınaktan kaçmaya çalışırken onlara yardım et.

Su ve Ateş Orman Tapınağı puzzle platform türünde çok popüler bir oyun haline gelmiştir. Oyunda amacınız iki karakteri kontrol etmek ve bulmaca çözme düzeyleri tamamlandı. Bulmaca çözmek için, her zorlu düzeyde çözmek için ekip çalışması gerektirir çünkü karakter hem de kontrol etmek gerekir. Yapısı nedeniyle, iki kahraman benzersiz yetenekleri ve zayıf yönleri var. Su, lav ve diğer ateşli tuzaklar havuzları ile bir sorun olmadan geçebilir. Ama eğer bir su birikintisi üzerinden geçmek isterse, sönmüş ve ölmek olacak. Aynı Ateş için de geçerlidir: kolay su havuzları geçebilir ama ateşle temas ettiğinde ölür. İkisi de yeşil goo havuzları dokunmadan hayatta olmaz. Her ne pahasına onlardan uzak dur. Bir karakter öldüğünde, oyunu kaybedersin. Su kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz, ve SİLAH Ateş kontrol etmek için kullanın. Aynı zamanda seviyeleri tamamlamak için taşlar toplamak. Ateş almak için mavi olanlar ise kırmızı taşlar Su için.

İlk macera Su ve Ateş Orman Tapınak birçok düzeyleri ve bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor. Bir arkadaşı ile tek başına veya oyun oynayabilirsiniz. Ben Su & Ateş oyunları koleksiyonunda bu sevimli karakterler diğer maceralarını kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici

Oyun Oslo Albert tarafından geliştirilmiştir. Orman Tapınağı diğer başlıklar gibi Su ve 4 2 ve Su ve Ateş Ateş gibi izledi.

Yayın Tarihi

19 Kasım 2009

Özellikleri

  • Aynı anda her iki karakter kontrol edebilirsiniz
  • Bir arkadaşı ile oynayabilirsiniz
  • Zorlu bulmacalar
  • Birden çok düzeyde

Denetimleri

Ok Su kontrol etmek için kullanın. Kullanmak A ve d Ateş kontrol etmek için kullanın.


Etiketler : Aksiyon, çok Oyunculu, Su ve Ateş, 2 Oyuncu
Oyunu Oyna!

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi